Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Drobne agd


Serwis ostatniej szansy dla Twojego:

czajnika, odkurzacza, suszarki do włosów, masażera, lokówki, nawilżacza i oczyszczacza powietrza, klimatyzatora przenośnego, robota kuchennego, miksera, blendera, krajalnicy, maszynki do mielenia, frytkownicy, gofrownicy, tostera, prodiża, spieniacza do mleka, sokowirówki, młynka, noża elektrycznego, opiekacza, grilla elektrycznego, wypiekacza chleba, ekspresu do kawy, żelazka, prasowalnicy, wentylatora, lampy, termowentylatora, grzejnika elektrycznego, poduszki i koca elektrycznego, ciśnieniomierza, golarki, golarki do ubrań, stacji pogody, suszarki do grzybów, elektronicznej niani, podgrzewacza do butelek, maszynki do strzyżenia, depilatora, wagi kuchennej i łazienkowej przed ich ostatecznym zakwalifikowaniem do elektrośmieci.

Naprawiamy wszystkie małogabarytowe urządzenia AGD, które ulegną awarii.

Gdy ulegnie uszkodzeniu strategiczna część urządzenia np. odkurzacz - silnik, czajnik - grzałka, naprawa może być nieopłacalna. Bardzo często jednak usterka dotyczy innych części, naprawa jest wtedy opłacalna, a po jej wykonaniu urządzenie wraca do pełnej sprawności.

Po wstępnej diagnostyce, wycenie części zapasowych i robocizny kontaktujemy się z Klientem i dopiero po akceptacji kosztorysu przystępujemy do naprawy.
Za wstępną diagnostykę i wycenę naprawy Klient  płaci 20 złotych.
Świadczymy usługi napraw małego AGD,  popsute urządzenie należy dostarczyć do naszego zakładu.